Атрактивната српска пејачка Тијана Стојиќ често го привлекува вниманието на мажите.

Особено кога  се претставува во провокативни изданија, како што е случајот со фотографиите што најчесто ги споделува на  својот „Инстаграм“ профил.

Таа особено умее да измами воздишки кај мажите, кои копнеат по нејзините бујни облини, на кои малкумина остануваат рамнодушни.

Цицлестата фолкерка и тоа како знае да се намести и да ги истакне своите бујни атрибути,  а особено привлечени се фотографиите на кои нејзината секси задница доаѓа до полн израз.

Затоа Тијана не случајно ја нарекуваат српската Џеј Ло и пејачката која можеби има најсекси за*ница на српската естрада!