Георгина Родригез, свршеницата на најпознатиот фудбалер на денешницата Кристијано Роналдо, не престанува да објавува провокативни фотографии на инстаграм.

Овој пат таа го стави нивното маче под блузичката меѓу градите и тоа го објави на инстаграм.

Веројатно многумина од машкиот пол ќе му завидуваат на мачето и сакаат да бидат на негово место.