Пејачката Сека Алексиќ често споделува фотографии од својот дом на социјалните мрежи, но тоа што го покажа овојпат, воодушеви многумина.

Сека објави видео од тоа како изгледа нејзиниот двор а нејзините обожаватели дадоа многу коментари за кусо време, воодушевени од она што го гледаат.

 

View this post on Instagram

@paxcarvedwood @aqualinesbazeni

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on