Ријана позираше во проѕирен комплет и за само неколку часа добила речиси седум милиони лајкови.

Ријана на Инстаграм со сопствена фотографија одлучила да ја промовира новата линија на својот бренд на долна облека „Savage X Fenty“, а реакциите на фановите не можела да ги предвиди.

Пејачката позирала во проѕирен комплет и за само неколку часа собрала седум милиони лајкови.

„Одличен начин да се започне нов месец“ , „Прекрасна си“, „Вистинска убавица“ – се само некои од коментарите од незјините обожаватели.

Имено, брендот на Ријана го промовираат нејзините вработени, убавата поп-ѕвезда некогаш знае и сама да позира.

Пред еден месец откри дека сака да стане мајка, а планира да има три или четири деца. Не ѝ е важно дали ќе биде во врска или пак самохрана мајка, а вели дека ништо не може да ја запре за да го исполни тој план.