Пред патарината Петровец на автопатот Скопје – Велес попладнево се случила сообраќајна несреќа.

Засега нема информации за повредени лица а на сликите кои ги добивме се гледа превртено комбе.

Наскоро очекуваме детали од МВР за оваа незгода.