8 C
Veles
понеделник, 26 октомври, 2020 | 22:38

Германка пријавила силување во хотел во Велес

4498

На 02.10. во 11.00 часот во СВР Велес, 37 годишна жена од Германија пријавила дека на 29.09.2020 во хотел, Е.Ф. од село Мелница, велешко, извршил обљуба врз неа.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.