20.3 C
Veles
четврток, 2 септември, 2021 | 21:57

ФОТО: Згодната Нивес покажа што прави со бананата пред да ја изеде – ја интересира дали и другите го прават тоа

113

Хрватската старлета Нивес Целзиус на социјалните мрежи објави фотографија од себеси на својот балкон со банана во рацете.

„Патем, дали пеете во банана пред да ја јадете“, праша Нивес, зачинувајќи ја фантазијата на нејзините фанови.

Инаку Нивес секојдневно во изолација ги забавува своите фанови со интересни фотографии и видео снимки кои често знаат да ја поминат и границата на провокативност и сексапил на социјалните мрежи.