Сексипилната хрватска пејачка Лидија Бачиќ пред извесно време си направи профил на социјалната мрежа ТикТок и привлече повеќе од 15.000 следбеници. Има и причина зошто толку брзо таа ги привлече своите следбеници и на оваа нова социјална мрежа.

Профилот на Лиле, како што обожава да се претставува е преполн со провокативни видеа кои им ги поматија умовите на фановите.

Најверојатно, на Лидија и се допаднале премногу видеата направени на ТикТок, па таа ги сподели и со нејзините фанови на Инстаграм.

Во едно од видеата Лидија е облечена во блуза без еден ракав каде што е истакната на виделина едната ци**а.

View this post on Instagram

🎞

A post shared by LIDIJA BAČIĆ LILLE🇭🇷Singer🎤 (@lidijabacic_lile) on

Во наредното видео Лиле танцува, а кога ќе се сврти, има што да се види- нејзиниот полугол задник. Многумина од нејзините фанови се прашуваа дали Лидија носи гаќички.

„Мислам дека оваа бела тренерка само ве мачи“, напиша еден од нејзините фанови. Нејзиното видео на TikTok е видено повеќе од 300.000 пати.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by LIDIJA BAČIĆ LILLE🇭🇷Singer🎤 (@lidijabacic_lile) on

Додека пак на социјалната мрежа Инстаграм има околу 270 илјади следбеници.

Погледнете ги провокативните фотографии од оваа сексипилна хрватска поп пејачка.

View this post on Instagram

the drama

A post shared by LIDIJA BAČIĆ LILLE🇭🇷Singer🎤 (@lidijabacic_lile) on

Еве и дел од нејзиниот музички репертоар, слушнете

View this post on Instagram

kompas

A post shared by LIDIJA BAČIĆ LILLE🇭🇷Singer🎤 (@lidijabacic_lile) on