Старлетата Станија Добројевиќ не пропушта ден, а да не биде главна тема по таблоидите, па затоа после апсењето на Тијана Ајфон, со голи фотки се обиде да го сврти вниманието ја навноста на себе.

Станија прво ги провоцираше фановите со фотографии од тераса, а потоа  реши да ги почасти  на Инстаграм со с*кси долна облека, додека голите гради ги покриваше само со рацете.

Следбениците „полудеа“ поради оваа фотографија, а старлетата доби и мал број комплименти за сметка на нејзиниот изглед.

Низ бројните позитивни коментари фановите и порачаа следниот пат да ја тргне раката за да се иди тоа што го покрива.