Маша Терзиќ, ќерка на Звездан Терзиќ, се врати на Инстаграм „во полн сјај“.

По паузата од неколку месеци на социјалните мрежи, поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ се врати поатрактивна од кога било.

На секоја следна фотографија таа покажува заносната фигура и природната убавина.

View this post on Instagram

🧜🏾‍♀️

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic) on

Неодамна се пишуваше многу за Маша … Поточно, на самиот ден на венчавката на Вељко и Богдана.
Следбениците на социјалните мрежи се шегуваа за тоа што ќе се случи ако на Маша ја носи венчаницата на Цеца.

“Убијте ме ако Маша не ги запали и нив и венчаницата. Ќе пукаше во Вељко наместо во јаболкото”, пишува во еден твит, на кој наводно одговорила ќерката на Звездан.

View this post on Instagram

🧸

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic) on