Поранешната македонска водителка Мелита Ракикевиќ на „Инстаграм“ редовно објавува фотографии од тоа како го минува времето за време на полицискиот час.

Таа ужива на својот голем балкон, а викендов објави  и фотографии разголена додека се сонча и го користи сонцето.

View this post on Instagram

Stay positive

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on